


Kada je u pitanju organizacija ormara, čini se kako nam svima uvijek nedostaje barem još jedna polica ili malo dodatnog prostora za odlaganje, bilo da je riječ o ormaru u spavaćoj sobi ili vješalici za jakne u hodniku. Znamo i da je kupnja novih ormara često neisplativa jer osim što donose trošak, zauzimaju i jako puno prostora. Zato posljednjih godina biramo prakticne komade koji zauzimaju malo mjesta, a pritom su multifunkcionalni.

Zašto su otvoreni stalci odličan izbor za manje prostore?
Naravno, riječ je o otvorenim stalcima za odjeću koji već neko vrijeme predstavljaju odličnu alternativu klasičnim ormarima, a high-street brend Sinsay upravo je predstavio svoj novi model koji nam se čini kao idealno rješenje kada vam treba dodatnog prostora za odlaganje.
Riječ je o metalnom stalku koji objedinjuje gornju šipku za vješanje odjeće i nekoliko donjih polica pa tako na jednom mjestu možete organizirati sve od jakni i košulja pa do torbi i obuće. Stalak dolazi u klasičnoj crnoj nijansi pa se bez problema može uklopiti u spavaću sobu ili hodnik bez da previše dominira prostorom, a uz to bi mogao pomoći da prostor izgleda urednije (pogotovo ako nemate gdje sa sezonskom odjećom ili obućom).

Ovaj model već je dostupan u online trgovini Sinsaya po cijeni od 8,99 eura, pa stvarno ne trebate previše razmišljati ako ste u potrazi za dodatnim prostorom za odjeću.
FOTO: Pexels








